Шафа VidaXL з шухлядами біла 50x50x200см

- В наявності
- Код: 90108686
13 949 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактна шафа значно полегшує доступ до одягу та аксесуарів. Забезпечить відмінне рішення для зберігання і стане стильним доповненням до інтер'єру вашого дому. Шафу виготовлено з плити, яка забезпечує міцність, довговічність та тривалий термін служби. Меблі мають 2 шухляди та 1 велику перегородку з дрючком для вішалок, пропонуючи багато місця як для довгого одягу, так і для інших складених речей або аксесуарів, таких як светри, джинси, шапки, сумки тощо. Продукт легко підтримувати в чистоті та монтувати. Колір: білий з високим блиском. Матеріал: ДСП. Розміри: 50 x 50 x...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Ящик |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП |
| Оздоблення | Глянець |
| Тип дверей | Зсувна |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 13 949 ₴






