Офісне крісло Ergonomiczny Mark Adler з підніжкою

- В наявності
- Код: 181378355
12 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ергономічне офісне крісло з підніжкою Mark Adler. Модель: Expert 5.7 Black. Особливі характеристики. Ергономічне офісне крісло. Expert 5.7. Регульована спинка. – можливість нахилу і блокування в трьох позиціях. Технологія Slide. – регулювання сидіння вперед-назад для оптимальної позиції тіла. Підлокітники 3D. – можливість налаштування під індивідуальні потреби. Регульована підголівник 2D. – підтримка для шийного відділу. Підтримка попереку 2D. – комфорт і захист для нижньої частини хребта. Висуваний підніжок. – релакс під час роботи і перерв. Тканина Mesh HD. – дихаючий матеріал о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markadler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 132 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальна висота сидіння | 61 см см |
| Марка | Mark Adler |
| Мінімальна висота сидіння | 51 см см |
| Мoдель | MA-EXPERT 5.7 BLACK |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 64 см мм |
| Ширина сидіння | 49 см см |
- Ціна: 12 323 ₴






