Комод Roma 8 шухляд дуб Artisan 140см M8140Artisan22Sz

- В наявності
- Код: 86038812
10 472 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
M8 MALWA КОМОДА 140CM 8 ШУФЛАД ARTISAN. TOP E SHOP ✅. ✔️. ➡️. Час відправки (в годинах): 168. Колір поверхні: Монохромний. Колір продукту: Дубовий. Ручка(и): Ні. Дзеркало: Ні. Матеріал стільниці: ДСП. Тип обробки рами: Матова. Стиль: Сучасний. Матеріал рами: ДСП. Кількість шухляд: 8. Висота продукту: 970 мм. Глибина продукту: 400 мм. Ширина продукту: 1380 мм. Попередження: Переконайтеся, що комода стабільно стоїть і, за потреби, закріплена до стіни, щоб уникнути перекидання., Будьте обережні під час монтажу, щоб не пошкодити краї або поверхню., Не...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Глибина ящика | 40см см |
| Додаткова інформація | Блокування ящиків |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 8 |
| Матеріал | ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Матова |
| Ручки | З ручками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір фасадів | Натуральний дуб |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 10 472 ₴










