Комод Elita Look 60 1S білий мат 167600

- В наявності
- Код: 93129132
10 445 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод 60 Look Білий Мат Elita (167600). Elita. розміри: 600x449x281mm. колір: білий мат. фасад: ламінована плита 16mm. корпус: ламінована плита 16mm. шухляди з повним висувом. тихий самозамик. петлі тихого закриття. можливість різних конфігурацій для індивідуального неповторного ефекту. Шафа продається без ручок, ручки потрібно купити окремо. Комод Look 60 см білий мат, без стільниці, 1 шухляда з функцією тихого самозамикання та з повним висувом. Комод виготовлений з матеріалів високої якості, фасад і корпус з ламінованої плити, ручки металеві кольору хром глянець. Комод...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 28,1см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Look |
| Монтаж | Зібрані меблі |
| Ніжки | Без ніжок |
| Оздоблення | Мат |
| Ручки | Без ручок |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 10 445 ₴




