Оперативна пам'ять Crucial DDR5 32GB 4800MHz CL40 CT32G48C40S5

- В наявності
- Код: 129146425
21 443 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модуль пам'яті Crucial 32GB 1x32GB DDR5 4800MHz, CT32G48C40S5. Модуль пам'яті Crucial 32GB 1x32GB DDR5 4800MHz, CT32G48C40S5. Виробник: Crucial. Країна походження: CN. EAN: 649528906533. Код виробника: CT32G48C40S5. 32 GB DDR5, 4800 MHz, SO-DIMM, 1.1 V. Швидше оброблення та маніпуляція файлами. Пам'ять Crucial DDR5 для ноутбуків дозволяє вашому комп'ютеру передавати дані на 50% швидше, ніж DDR4 на момент випуску, що призводить до коротшого часу завантаження, передачі файлів, завантаження, часу затримки та кращих частот оновлення. Завдяки вищій ефективності...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | SO-DIMM |
| Затримка | CL40 |
| Код виробника | CT32G48C40S5 |
| Кількість модулів | 1 |
| Марка | Crucial |
| Мoдель | 32GB DDR5 SDRAM Memory Module |
| Об'єм | 32GB мл |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 800MHz |
- Ціна: 21 443 ₴

