Рюкзак Gregory Zulu 40 Forage Green

- Немає в наявності
- Код: 148963436
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чоловічий трекінговий рюкзак Gregory Zulu 40. Трекінговий рюкзак Gregory Zulu 40 має все, що вам потрібно для одноденних походів. Завдяки динамічній підвісці FreeFloat, зменшеному вуглецевому сліду та вишуканому вигляду рюкзак змусить вас шкодувати, що вам потрібно так швидко повертатися додому. Динамічна підвіска FreeFloat, повна регуляція, дихаюча спинка та легкі матеріали роблять Zulu 40 королем одноденних походів і забезпечують неперевершені враження з маршруту, дозволяючи далі досліджувати невідоме. КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ. Точно підігнаний панель...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gregory |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 см мм |
| Глибина | 30 см мм |
| Додаткові характеристики | Поясний ремінь, Грудний ремінь |
| Мoдель | Zulu 40 M/L |
| Призначення | Чоловіче |
| Об'єм | 40 л мл |
| Розмір | M/L |
| Тип | Туристичний |
| Ширина | 33 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴


