Вітрина Elegancka Witryna 40см Pafos біла

- Немає в наявності
- Код: 159899159
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Елегантна вітрина 40см Pafos Білий. Елегантна вітрина 40см Pafos Білий. це ідеальне поєднання. функціональності. і. естетики. , які чудово вписуються в сучасні інтер'єри. Завдяки їй ви можете ефектно експонувати свої улюблені предмети, такі як порцеляна, книги чи канцелярські аксесуари. Вибір цієї вітрини - це не лише питання практичності, але й стилю, який вплине на характер усієї кімнати. Тип меблів. Модель. Pafos. це. стояча. конструкція, яка чудово підійде для офісів, салонів та кімнат. Його. сучасний дизайн. робить, що без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 31 см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






