Масажне крісло VidaXL розкладне taupe тканина 200800410

- В наявності
- Код: 161942927
12 400 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відкидання: праворуч від крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягуючи ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Природний дуб |
| Цвет обивки | Багатобарвний |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 12 400 ₴

