Блок живлення MSI 306-7ZP9D11-CE0 1000W (3067ZP9D11CE0)
- В наявності
- Код: 188820828
10 183 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Блок живлення MSI 306-7ZP9D11-CE0 1000W (3067ZP9D11CE0)
10 183 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI MAG A1000GL PCIE5 II. MAG A1000GL PCIE5 II. MSI MAG A1000GL PCIE5 II 1000W - це блок живлення, повністю сумісний зі стандартом ATX 3.1, готовий обслуговувати найвимогливіші апаратні конфігурації з картами NVIDIA GeForce RTX 40 Series. Завдяки рідному з'єднанню PCIe 5.1 і односмуговій конструкції живлення, без проблем справляється з раптовими стрибками споживаної потужності – навіть при 2x повному навантаженні системи та 3x навантаженні GPU. Висока енергоефективність підтверджена сертифікатами 80 Plus Gold і Cybenetics Gold забезпечує економію енергії та мінімальні втрати тепла, а топологія LLC Full Bridge +...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 1 роз'єм |
| Sata | 12 роз'ємів |
| Висота | 86 mm мм |
| Глибина | 150 mm мм |
| Діаметр вентиляторів | 135 mm мм |
| Мoдель | 306-7ZP9D11-CE0 |
| Модульне кабеліпровід | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1000 W Вт |
| Роз'єм живлення (кількість контактів) | 24 |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Струм за напруги -12V | 0.3 A |
| Ширина | 150 mm мм |
- Ціна: 10 183 ₴

