Дитячий стіл Aldo Julia з масиву дерева
- В наявності
- Код: 40293867
10 879 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Дитячий стіл Aldo Julia з масиву дерева
10 879 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar JULIA письмовий стіл сосна. JULIA є цікавим елементом обладнання дитячої кімнати. Його конструкція виконана з масиву соснового дерева і дозволяє регулювати висоту в діапазоні 63-96 см. У нижній частині стільниці встановлено блокування, що запобігає зсуванню паперу, аркушів. Додатково стіл має можливість регулювання кута нахилу робочої поверхні, завдяки чому ми можемо прийняти зручну позицію для роботи, не сутулячись занадто. Під стільницею в правій частині виробник вирішив розмістити шухляду, щоб ми могли мати всі дрібниці під рукою під час роботи. Технічні дані:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 см мм |
| Герой | Avengers |
| Глибина | 55 см мм |
| Марка | Halmar |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для хлопчиків |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 10 879 ₴

