Шафа для взуття vidaXL дерев'яна біла з п'ятьма відділеннями
- В наявності
- Код: 53838670
7 848 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа для взуття vidaXL дерев'яна біла з п'ятьма відділеннями
7 848 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Дерев'яна полиця для взуття з п'ятьма відділеннями біла. Дерев'яна полиця для взуття від VidaXL. це ідеальне рішення для зберігання взуття в упорядкованому та стильному вигляді. Виготовлена з високоякісних деревинних матеріалів, доступна в елегантному, білому кольорі. Меблі мають розміри 59 см. глибини, 17 см. ширини та 25 см. висоти, що робить її ідеальною для навіть найменших просторів. Завдяки п'яти відділенням вміщує до 10 пар взуття, забезпечуючи зручний доступ до кожної моделі. Матеріал і обробка. Дерев'яна полиця виготовлена з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 59 см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Максимальна кількість пар взуття | 10 |
| Матеріал | Дерев'яні |
| Тип | Шафи |
| Тип дверей | Зсувні |
| Тип встановлення | Підлогові |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 17 см мм |
- Ціна: 7 848 ₴

