Масажне крісло Vidaxl розкладне коричневе оббите штучною шкірою 373443
- В наявності
- Код: 163213919
13 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне коричневе оббите штучною шкірою 373443
13 779 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відкидання: з правого боку крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягуючи ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 57cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Мoдель | 373531 |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 13 779 ₴

