Шафа RTV Vidaxl під телевізор з 3 шухлядами 110x35x50см акація
- Немає в наявності
- Код: 81895664
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа RTV Vidaxl під телевізор з 3 шухлядами 110x35x50см акація
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наша проста у використанні дерев'яна шафа під телевізор, виконана в ретро стилі, стане привабливим доповненням до інтер'єру. Шафу під телевізор виготовлено з масиву акацієвого дерева, що забезпечує міцність і стабільність, з обробкою в темному медовому кольорі. Кожен етап виробництва був проведений з максимальною ретельністю, будь то шліфування, фарбування чи лакування. Ремесло та красива структура дерева роблять кожен меблевий виріб унікальним і дещо відмінним від інших. 3 шухляди та 2 полиці полегшують зберігання мультимедійних пристроїв, носіїв,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Додаткова інформація | Ящики |
| Матеріал | Масив дерева |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Підлоговий |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Акацієвий |
| Колір фасадів | Акацієвий |
| Ширина | 110см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

