Диван-ліжко Vidaxl з функцією сну тканина тауп 80x200см 353981
- В наявності
- Код: 162125894
10 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван-ліжко Vidaxl з функцією сну тканина тауп 80x200см 353981
10 314 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван з функцією сну, колір таупе, 80x200 см, обитий тканиною. Цей меблевий виріб 2-в-1, що виконує функцію як ліжка, так і дивана, стане практичним і привабливим доповненням до вашої вітальні або спальні. Багатофункціональне ліжко-ліжко: цей диван може слугувати як диван вдень або як ліжко вночі, пропонуючи швидкий спосіб на ніч для гостей. Зручність: лежак обтягнутий тканиною, яка має простий і гладкий вигляд, а також є дихаючою і міцною. Більше того, спинка і підлокітники ліжка для гостей заповнені піною для забезпечення більшого комфорту сидіння. Міцний і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал, Тканина, Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Тауп |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 10 314 ₴

