Масажне крісло Vidaxl розкладне капучино оббите штучною шкірою 373447
- В наявності
- Код: 163214388
13 293 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло Vidaxl розкладне капучино оббите штучною шкірою 373447
13 293 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відкидання: з правого боку крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягуючи ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 13 293 ₴

