Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz CL36 чорна (F56400J3648F16GX2RS5K)
- В наявності
- Код: 175786225
42 976 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz CL36 чорна (F56400J3648F16GX2RS5K)
42 976 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Оперативна пам'ять DDR5 G.SKILL RIPJAWS S5 2x16GB 6400MHz CL36 XMP3 - Чорна. F5-6400J3648F16GX2-RS5K. це пам'ять DDR5 з серії Ripjaws S5, яка пройшла суворі тести на продуктивність і сумісність G.SKILL. Кожен комплект пам'яті Ripjaws S5 досягає ідеального балансу між продуктивністю, сумісністю та стабільністю і доступний в матових чорних або білих алюмінієвих радіаторах. Особливості продукту. Оперативна пам'ять типу DDR5 об'ємом 32GB (2x16GB). Тестована швидкість XMP: 6400 MT/s з затримкою 36-48-48-102. Робоча напруга: 1.35V, Intel XMP 3.0 Ready. Сертифікат...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Місткість | 32GB |
| Затримка | CL36 |
| Код виробника | F56400J3648F16GX2RS5K |
| Кількість модулів | 2 |
| Марка | G.Skill |
| Мoдель | F5-6400J3648F16GX2-RS5K |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 4800MHz |
- Ціна: 42 976 ₴

