Розкладний диван темно-сірий тканина
- В наявності
- Код: 160349530
13 805 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Розкладний диван темно-сірий тканина
13 805 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl Диван Розкладний Темно-сірий Оббивка Тканина 351901. Дивани та канапи - це ключові елементи кожного інтер'єру, які не тільки виконують функцію меблів для відпочинку, але й впливають на характер приміщення. Вірно підібрані моделі можуть стати центральною точкою оформлення, пропонуючи комфорт і функціональність. Обираючи продукт для релаксації, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, таких як стиль, комфорт та додаткові зручності, які можуть значно покращити щоденне використання. Функція сну. Однією з істотних переваг, які пропонують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70cm мм |
| Глибина | 89cm мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Розмір | Тримісний |
| Спальне місце — довжина | 191-200cm |
| Спальне місце — ширина | 91-100cm |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 200cm мм |
- Ціна: 13 805 ₴

