Хокери Lumarko 2 шт рожеві оббиті оксамитом 86565
- В наявності
- Код: 122800937
11 798 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Хокери Lumarko 2 шт рожеві оббиті оксамитом 86565
11 798 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Барні стільці, 2 шт., рожеві, оббиті оксамитом. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Наш набір з 2 барних стільців елегантного і сучасного стилю підходить для різних просторів, таких як дім, офіс, бар, кафе тощо. Сидіння та спинка оббиті м'яким на дотик оксамитом забезпечують комфорт сидіння. Завдяки ніжкам з масиву бука та пофарбованому в порошковій фарбі чорному кільцю, цей стілець є стабільним і міцним. Вбудована підніжка також пропонує додаткову підтримку. Колір: рожевий. Матеріал: оксамит (100% поліестер), масив бука. Загальні розміри: 48 x 55 x 106 см (шир. x...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 106 см мм |
| Глибина | 38см мм |
| Додаткова інформація | Оббите сидіння |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал сидіння | Дерево |
| Мoдель | 289467 |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання висоти | Без регулювання |
| Спинка | З спинкою |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Багатобарвний |
| Ширина | 43см мм |
- Ціна: 11 798 ₴

