Полиця Seaford для книг 7351
- В наявності
- Код: 131683580
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Полиця Seaford для книг 7351
9 633 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стовпчик з ящиками Seaford натуральний. Стовпчик з ящиками Seaford - це спосіб практичного зберігання. Стане додатковим місцем для книг, фотографій та домашньої зелені. Його каркас виконаний з пофарбованого порошком металу чорного кольору. Має чотири полиці з плити МДФ в дубовій обробці та дві глибокі ящики з цього ж матеріалу. Ящики мають прості металеві ручки чорного кольору. Стовпчик спирається на чотири стабільні ніжки. Сті shelf Seaford - це модель, яка підійде для будь-якої кімнати. ✅ стовпчик, який. поєднує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Seaford |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 42см мм |
- Ціна: 9 633 ₴

