Прямокутний стіл Halmar Anton чорний 140x80см
- В наявності
- Код: 23962085
11 784 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прямокутний стіл Halmar Anton чорний 140x80см
11 784 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Стіл Антон Чорний 140X80. Halmar Стіл Антон Чорний 140X80. це один з найважливіших елементів кожного інтер'єру, який не тільки виконує функцію користування, але також має значний вплив на оформлення простору. Вибір відповідної моделі може визначити характер всього приміщення, а її функціональність і стиль повинні відповідати індивідуальним потребам користувачів. Модель ця поєднує елегантність з сучасним дизайном, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Зовнішній вигляд і матеріали. Модель. Антон. привертає увагу своїм. мінімалістичним. , але надзвичайно стильним виглядом. Виконаний з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Довжина: | 140см мм |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 140 |
| Матеріал | Стекло |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Чорний |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 11 784 ₴

