Підвісна шафа Geberit Selnova Square біла 501272001 634137
- В наявності
- Код: 151784994
12 913 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square біла 501272001 634137
12 913 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Selnova Square Шафа Білий 501272001 634137. Підвісні шафи відіграють ключову роль в сучасних оформленнях ванних кімнат, поєднуючи функціональність, естетику та економію простору. Завдяки ним можливе ефективне організування простору, а також надання ванній кімнаті елегантного та сучасного вигляду. Серед різноманітних моделей вирізняється шафа Geberit Selnova Square в білому кольорі, яка характеризується ретельно продуманою конструкцією та високоякісними матеріалами, що робить її відмінним вибором для осіб, які шукають практичні рішення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см мм |
| Глибина | 29,7 см мм |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 33 см мм |
- Ціна: 12 913 ₴

