Шафа Topeshop Umo S2 антрацит білий (Tsss90Anb)
- В наявності
- Код: 182931722
10 538 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа Topeshop Umo S2 антрацит білий (Tsss90Anb)
10 538 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ІДЕАЛЬНА ШАФА ДЛЯ ОФІСУ АБО СПАЛЬНІ. МОДЕЛЬ: SS-90. КОЛІР: АНТРАЦИТ / БІЛИЙ. Ви цінуєте сучасний дизайн і функціональність? Шафа SS-90 - це практичний меблевий виріб, який знайде своє місце як у спальні, де є гардероби, так і в офісі чи майстерні, де документи повинні мати своє місце, а також можна сховати верхній одяг. Характерні риси цього продукту - це, перш за все, міцне виконання та сучасний вигляд. Меблі виготовлені з найвищої якості ламінованої плити, стійкої до подряпин і вологи. Боки шафки без отворів зовні, це підвищує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Шухляда |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | ДСП, Ламінована плита, Ламінована ДСП, Меблева плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Поворотні |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 10 538 ₴

