Підвісна шафа Comad Iconic 80x46x46см
- В наявності
- Код: 162523036
12 047 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Comad Iconic 80x46x46см
12 047 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Comad Шафа під умивальник для ванної Iconic 80X46X46cm. Comad Шафа під умивальник для ванної Iconic. це ідеальне поєднання. функціональності. і. стилю. , які з певністю збагачують кожну ванну кімнату. Завдяки своїм продуманим розмірам і елегантному дизайну, шафа не тільки полегшує організацію простору, але й додає йому унікального характеру. Виготовлена з високоякісних матеріалів, є відмінним вибором для людей, які цінують як естетику, так і практичність. Стиль і Дизайн. Меблі в. бежевому кольорі. це пропозиція, яка вписується в різноманітні стилі оформлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Iconic Cashmere |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 12 047 ₴

