Шафа Halmar Lima S-2 дуб Sonoma
- В наявності
- Код: 63198695
10 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа Halmar Lima S-2 дуб Sonoma
10 695 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Шафа Ліма S-2. Дуб Сонома. Halmar Шафа Ліма S-2. це ідеальне рішення для людей, які шукають. сучасні меблі. що поєднують функціональність з естетикою. Виконана в кольорі. дуб сонома. , шафа не тільки допомагає в організації простору, але також є елегантним декоративним елементом. Завдяки різноманітності моделей, кожен користувач знайде щось для себе, що задовольнить його потреби в зберіганні. Матеріал і виконання. Меблі. Halmar Ліма S-2. виготовлено з високоякісної. ламінованої меблевої плити. , що забезпечує йому. довговічність. та естетичний вигляд. Краї...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 52 см мм |
| Додаткова інформація | Шухляда |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Поворотні |
| Цвет мебели | Дуб сонома |
| Колір фасадів | Дуб сонома |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 10 695 ₴

