Годинник чоловічий Adriatica A82895217Q
- В наявності
- Код: 58264280
11 273 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Годинник чоловічий Adriatica A82895217Q
11 273 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий оригінальний годинник чоловічий ADRIATICA A8289.5217Q. Новий оригінальний годинник чоловічий ADRIATICA A8289.5217Q. Adriatica модель A8289.5217Q. це чудовий приклад, коли класика зустрічається з сучасністю. Елегантний срібний циферблат з тонкими індексами годин розміщений у класичному сталевому корпусі, який ідеально доповнює чорний ремінець з натуральної шкіри. Червоний акцент на секундній стрілці додає трохи характеру, підкреслюючи унікальність цього годинника. Ідеальний для чоловіка, який шукає як функціональність, так і позачасовий стиль, цей годинник є виразом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30 м м |
| Висота корпусу | 9 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина браслета | 166 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 120 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Марка | Adriatica |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8289.5217Q |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний, Waveceptor |
| Колір | Сірий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 45 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 11 273 ₴

