Ракетка для тенісу Head Extreme MP 2024 зелена
- В наявності
- Код: 181097192
12 283 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ракетка для тенісу Head Extreme MP 2024 зелена
12 283 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
СЕРІЯ РАКЕТ HEAD EXTREME 2024. Наступне покоління найкращої машини для спіну - з технологією Auxetic 2.0 для підвищеної стабільності. Пропонує чітке відчуття удару та максимальний спін. З шахтою, яка допомагає генерувати додатковий спін та унікальними спіновими проходами, колекція Extreme надає грі ротацію на ваш спосіб. Head Extreme MP L. - це легка машина для гри з ротацією для просунутих молодих тенісистів. Генеруйте неймовірну ротацію, ускладнюючи гру суперникам, обираючи легшу версію моделі MP. Ракета створена з думкою про молодих, просунутих тенісистів, які шукають...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Матеріал | Графіт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Нейтральний (32-33 см) |
| Вага | 300 g |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1" мм |
| Жорсткість (RA) | 66 |
| Мoдель | Extreme MP 2024 231114 |
| Укладання струн | 16 x 19 |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 12 283 ₴

