Підвісна шафа Cersanit Iconic 80 Larga сіра S932-075 100301558
- В наявності
- Код: 118194716
12 374 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Cersanit Iconic 80 Larga сіра S932-075 100301558
12 374 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cersanit Шафа під умивальник 80 Larga Сіра. Шафа під умивальник Larga 80 см - розміри. ширина: 79,4 см, висота: 57,2 см, глибина: 44,4 см, Шафа для ванної Cersanit Larga - властивості монтаж підвісний, колір сірий, без ручок, видимих на фото. 2 ящики, зібрана, матеріал корпусу і фасаду: ДСП, система відкривання SoftClose,. лакований фасад і корпус з ДСП в технології Aquasafe. можливість комплектування з стільницею, умивальником і ручкою. предметом продажу є сама шафа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57,2 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Матеріал | Меблева плита, пластик, ДСП |
| Мoдель | Larga |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 79,4см мм |
- Ціна: 12 374 ₴

