Кавоварка колбова Yoer Lattimo EMF01S
- Немає в наявності
- Код: 86025809
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Кавоварка колбова Yoer Lattimo EMF01S
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кавовий еспресо-машина YOER Lattimo EMF01S. НОВА, УДОСКОНАЛЕНА МОДЕЛЬ - червень 2021 - тиск 20 бар. Подивіться наше відео. КОНСТРУКЦІЯ - ГОЛОВНІ ЕЛЕМЕНТИ. 1. Плата з додатковим нагрівачем - підігрівач для чашок. 2. Корпус з нержавіючої сталі INOX. 3. Гніздо для колби та колба. 4. Виймний резервуар для молока. 5. Двостороння решітка для крапель. 6. Виймний резервуар для води. 7. Підсвічувана панель управління. 8. Високоякісний італійський насос Ulka. 9. Вимикач безпеки. 10. Антиковзка основа. ХАРАКТЕРИСТИКИ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Капучино |
| Висота | 31,6 см мм |
| Гігієна та чищення | Автоматичне чищення |
| Глибина | 29 см мм |
| Тиск | 20 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води |
| Марка | Yoer |
| Мoдель | Lattimo |
| Потужність | 1350W |
| Об'єм резервуара для води | 1,8 л |
| Тип кави | Мелений |
| Тип експлуатації | Капсульний |
| Типи регулювання | Видалення пари, Кількість кави |
| Функції | Підігрів чашок, Збивання молока |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 21,5 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

