Офісне крісло Signal обертове сітка чорне
- В наявності
- Код: 163406862
11 075 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне крісло Signal обертове сітка чорне
11 075 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Fotel Biurowy Obrotowy Siatka Ergon Czarny. Шукаєте зручне та функціональне офісне крісло? Signal Fotel Biurowy Obrotowy Siatka Ergon Czarny. - це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт та елегантність на робочому місці. Завдяки ергономічному дизайну та міцним матеріалам, це крісло безумовно задовольнить ваші очікування. Високоякісні матеріали виготовлення. Крісло виготовлено з міцних та естетичних матеріалів. Корпус крісла виконано з металу, що забезпечує довговічність та стабільність конструкції. Оббивка з тканини. є не лише елегантною, але й дихаючою,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 102 см мм |
| Глибина | 62 см мм |
| Глибина сидіння | 49 см см |
| Максимальна висота сидіння | 56 см см |
| Максимальне навантаження | 150kg |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 46 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 64 см мм |
| Ширина сидіння | 51 см см |
- Ціна: 11 075 ₴

