Офісне крісло vidaXL рожеве оббите оксамитом
- В наявності
- Код: 128851856
10 643 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне крісло vidaXL рожеве оббите оксамитом
10 643 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Крісло офісне, рожеве, оббите оксамитом. VidaXL крісло офісне. це елегантний меблевий виріб, який чудово підійде в будь-якому сучасному офісі або домашньому кабінеті. Його унікальний дизайн та функціональність роблять роботу більш комфортною та ефективною. Відрізняється рожевим, оксамитовим оббивкою та міцною, металевою конструкцією. Матеріал виготовлення та розміри. Це крісло офісне виготовлено з високоякісних матеріалів, які гарантують довговічність та комфорт використання. Матеріал оббивки. це оксамит (100% поліестер), який м'який і приємний на дотик...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см мм |
| Глибина | 71 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Колір корпусу | Метал |
| Цвет обивки | Рожевий |
| Ширина | 67 см мм |
| Ширина сидіння | 51 см см |
- Ціна: 10 643 ₴

