Підвісна шафа Geberit Selnova Square горіх 501278001 634168
- В наявності
- Код: 151785022
13 529 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square горіх 501278001 634168
13 529 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Selnova Square Шафа Горіх. Підвісні шафи стають все більш популярними в сучасних інтер'єрах завдяки своїй функціональності та естетиці. Ці практичні елементи оснащення інтер'єру чудово підходять для різноманітних приміщень, пропонуючи не лише додатковий простір для зберігання, але й елегантність і стиль. Серед багатьох доступних моделей варто звернути увагу на Geberit Selnova Square Шафа Горіх, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасними рішеннями. Розміри та місткість. Одним з найважливіших аспектів при виборі підвісної шафи є її...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 29,7 см мм |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 33 см мм |
- Ціна: 13 529 ₴

