Барний стілець vidaXL Lite дерево манго 38x76см 2 шт
- В наявності
- Код: 86147011
11 942 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Барний стілець vidaXL Lite дерево манго 38x76см 2 шт
11 942 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір з 2 дерев'яних барних стільців стане позачасовим доповненням до вашої кухні або їдальні. Виготовлені з масиву мангового дерева та сталі, барні стільці дуже стабільні та міцні. Підставки для ніг у формі велосипедних педалей забезпечують комфорт сидіння та вносять трохи індустріального стилю. Кожен етап виробництва, такий як з'єднання, полірування, фарбування чи лакування, проводився з максимальною ретельністю. Посилка включає 2 барні стільці. Набір вимагає монтажу. Важлива примітка: кольори та структура окремих екземплярів можуть відрізнятися, завдяки чому кожен є унікальним і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 38см мм |
| Матеріал | Сталь, Масивне дерево, Масивна сосна |
| Матеріал сидіння | Дерево |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Регулювання висоти | З регулюванням |
| Спинка | Без спинки |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Цвет мебели | Акацієвий |
| Ширина | 38см мм |
- Ціна: 11 942 ₴

