Однодверний холодильник MPM 114-CJ-36 сріблястий 85см
- В наявності
- Код: 163052377
11 509 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Однодверний холодильник MPM 114-CJ-36 сріблястий 85см
11 509 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 58 см мм |
| Додаткове обладнання | LED освітлення, Регульовані ніжки |
| Використовувані технології | LED освітлення |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Код сертифікації | 1788981 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Кількість термостатів | 1 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | Не можна застосувати |
| Мoдель | MPM-114-CJ-36 |
| Загальний об'єм | 109 л л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 14 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 95 л л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 139 |
| Розташування морозильної камери | Усередині |
| Спосіб розморожування морозильної камери | Автоматичне |
| Спосіб розморожування холодильної камери | Автоматичне |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 2,4 |
| Тип | Однодверна |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 55 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 11 509 ₴

