Airfryer Ninja CRISPi FN101EUST
- В наявності
- Код: 186172666
8 740 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Airfryer Ninja CRISPi FN101EUST
8 740 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
cn1. lnd_content { padding: 0px 30px; }. Ninja CRISPi FN101 - портативна, компактна фритюрниця без жиру 4в1 зі скляними мисками. Максимальна продуктивність у кожній кухні. Пропонуємо Ninja CRISPi FN101EU – портативна система приготування з нагрівальною кришкою потужністю до 1700 Вт, яка забезпечує таку ж ефективність, як класичні, великі фритюрниці без жиру. Сучасний, портативний дизайн, скляні контейнери CleanCrisp і зручна конструкція дозволяють мати Ninja Crispi завжди під рукою – вдома, на роботі чи в поїздці. Тепер ви можете готувати улюблені страви завжди там, де тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Автоматичний вимикач, ручки, що не нагріваються, Протиковзні ніжки, захист від перегрівання |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 30 cm мм |
| Глибина | 34 cm мм |
| Кількість камер/кошик | 1 |
| Максимальна температура | 185°C °C |
| Марка | NINJA |
| Мінімальна температура | 70°C |
| Мoдель | FN101EUST |
| Потужність | 1700 W |
| Об'єм | 3,8 l мл |
| Об'єм кошика | 3,8 kg |
| Зв'язок | Індикатор, звуковий сигнал, Індикатор готовності, Індикатор роботи, Дисплей |
| Стан | Нове |
| Тип | Airfryer |
| Функції | Автоматичні програми, регулювання температури, Таймер, Автоматичне вимкнення |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 34,5 cm мм |
- Ціна: 8 740 ₴

