Прибиральний пристрій Dewalt DCV584L-QW Flexvolt акумуляторний
- В наявності
- Код: 55997131
12 689 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прибиральний пристрій Dewalt DCV584L-QW Flexvolt акумуляторний
12 689 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Промисловий пилосос Dewalt DCV584L-QW. Пилосос без мішка забезпечує комфортне використання та легке очищення. Забруднення збираються в спеціальному контейнері, який потрібно просто спорожнити, коли він заповниться. Головною перевагою циклонних пилососів є низькі витрати на експлуатацію, завдяки відсутності необхідності купувати мішки. Додатково, пристрій, оснащений знімним контейнером, завжди готовий до роботи. Деякі пилососи можуть використовуватися для видалення сухих забруднень, таких як пил, стружка та сміття, а також для прибирання мокрих забруднень. Моделі з функцією роботи на вологу завдяки цьому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,8 кг |
| Висота | 33 см мм |
| Довжина шнура | Бездротовий |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCV584L-QW (без акумулятора та зарядного пристрою) |
| Потужність | 300 W |
| Об'єм контейнера | 7,5 л л |
| Тип | Промислові пилососи |
| Рівень шуму | 87 дБ дБ |
| Ширина | 415 мм мм |
- Ціна: 12 689 ₴

