Диван Vidaxl двомісний матеріал світло-сірий
- В наявності
- Код: 74461137
14 068 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван Vidaxl двомісний матеріал світло-сірий
14 068 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван на 2 особи, тканинний, світло-сірий. ⭐🌺⭐🌺⭐. ✅️💥 ХІТ ПРОДУКТУ 2023. 💥❇️ НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ. ✅️💥 УНІКАЛЬНИЙ ВИГЛЯД. 💥✅️ ЛЕГКІСТЬ ЧИЩЕННЯ. ✅ Характеристики продукту та Специфікація : 🪑🛋️⭐🪑🛋️. Стильний диван для 2 осіб стане ідеальним доповненням до вашого дому або офісу. Незалежно від того, чи шукаєте ви зручний диван для свого офісного простору, чи вишукане доповнення до свого дому, цей меблевий виріб буде ідеальним вибором! Диван має широку поверхню для сидіння та товсте наповнення, що забезпечує винятковий комфорт сидіння. Оббивка виконана з високоякісних,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см мм |
| Глибина | 70см мм |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Спальне місце — довжина | до 150см |
| Спальне місце — ширина | 61-70см |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сосна |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 116 см мм |
- Ціна: 14 068 ₴

