Підвісна тумба Cersanit Crea 60 сірий мат S924016
- В наявності
- Код: 64943214
15 563 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна тумба Cersanit Crea 60 сірий мат S924016
15 563 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тумба під умивальник CREA 60 сірий мат CERSANIT. Тумба під умивальник. CREA 60 сірий мат. Тумба CREA - це приклад позачасової, мінімалістичної форми, отриманої завдяки безручковим фасадам. Виконана з вологостійкої ДСП, з фасадом сірого мату та елегантним внутрішнім оздобленням з текстурою сірого льону. Одиниця продажу: шт. Колір: сірий. Спосіб монтажу: стоячий. Висота: 53,3 см. Ширина: 59,4 см. Глибина: 44,7 см. Колекція: CREA. Символ виробника: S924-016. Бренд: CERSANIT. Код продукту: 162577
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Crea |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 59,4см мм |
- Ціна: 15 563 ₴

