Полиця Actona Seaford чорна 114x185см 1355985
- В наявності
- Код: 110034578
12 270 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Полиця Actona Seaford чорна 114x185см 1355985
12 270 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Чорна Полиця Seaford 114X185Cm 1355985. Полички - це невід'ємний елемент кожного сучасного інтер'єру, який поєднує в собі естетику з функціональністю. Завдяки їм можна просто організувати простір і надати йому індивідуальний характер. Вибір відповідної полиці, такої як Actona Чорна Полиця Seaford 114X185Cm 1355985, - це ключ до ефективного використання місця в домі чи офісі. Варто звернути увагу на кілька важливих характеристик, які сприятимуть усвідомленому вибору. Матеріал і якість виконання. Полица Seaford від Actona - це відмінний приклад меблів, які...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Кількість полиць | 4 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Seaford |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 114cm мм |
- Ціна: 12 270 ₴

