Крісло Actona Company Aura скандинавське обертове на каучукових ногах 28582
- В наявності
- Код: 100901470
12 440 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло Actona Company Aura скандинавське обертове на каучукових ногах 28582
12 440 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Company Скандинавське Крісло Обертове Aura На Гумових Ногах 28582. Крісло обертове Aura. від Actona Company. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке підійде для будь-якого сучасного інтер'єру. Завдяки ретельному виконанню та використанню високоякісних матеріалів, модель не тільки виглядає елегантно, але й забезпечує комфорт використання. Ідеально підходить для офісу, вітальні чи спальні, крісло Aura стане центральною точкою оформлення, додаючи їй характеру. Матеріал та виконання. Модель. Aura. вирізняється. високою якістю матеріалів. ,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 91см мм |
| Висота сидіння | 46 см см |
| Глибина | 61 см мм |
| Кількість стільців у комплекті | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Из полиэстера |
| Мoдель | Aura |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Колір корпусу | Природний дуб |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 63 см мм |
| Ширина сидіння | 45 см см |
- Ціна: 12 440 ₴

