Дискова пила DeWalt DWE575K
- В наявності
- Код: 19557572
12 348 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Дискова пила DeWalt DWE575K
12 348 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила DeWalt Dwe575K. Поділка точного налаштування глибини різання до 67 мм. Універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів. Двигун з великим моментом обертання та потужністю забезпечує найкращі параметри різання. Стабільна конструкція блоку гарантує низький рівень вібрацій та тривалий термін служби. Додаткова рукоятка дозволяє безпечну роботу обома руками. Плавне налаштування кута нахилу до 57°. Оптимальне врівноваження забезпечує безпечну та комфортну роботу. ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Споживана потужність: 1600 Вт. Корисна потужність: 1000 Вт. Швидкість без навантаження:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 190 mm |
| Глибина різу | 67 mm мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 49 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 67 mm |
| Діаметр внутрішнього отвору | 30 mm |
| Діаметр диска | 190 mm |
| Кількість зубів | 24 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE575K |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Мережева |
| Розміри | 355 x 245 mm |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5200 об./хв |
- Ціна: 12 348 ₴

