Крісло D2 President коричневе
- Немає в наявності
- Код: 26408169
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло D2 President коричневе
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
D2 крісло President коричневе. Крісло President. натхнене відомим проектом Ханса Вегнера 1949 року. це приклад краси, що черпає з простоти. Виконане з ясена, крісло вражає своєю тонкою округлою формою. Легка кривизна спинки гармонійно переходить в округлі підлокітники, а м'яке сидіння з чорної тканини запрошує до зручного розслаблення на кріслі. Матеріал і виконання. Кожен елемент. крісла дерев'яного President. вражає точністю виконання. Виконане з. масиву дерева. , має міцну конструкцію, яка забезпечує довговічність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Висота сидіння | 46 см см |
| Глибина | 54см мм |
| Глибина сидіння | 56 см см |
| Кількість крісел у комплекті | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Складання | Меблі для самостійного збирання |
| Стиль | Сучасний, Ретро |
| Тип ног | Класичні |
| Колір корпусу | Білий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 63 см мм |
| Ширина сидіння | 63 см см |
- Ціна: 9 999 ₴

