Стіл Ultradesk Highlander XXL електрична регуляція білий (UDESKHGXLWT)
- В наявності
- Код: 175213522
8 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл Ultradesk Highlander XXL електрична регуляція білий (UDESKHGXLWT)
8 779 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Електрично регульований стіл. Ultradesk HIGHLANDER XXL White - комфорт, функціональність і сила в одному меблі. Регулювання висоти одним натисканням кнопки. Ultradesk Highlander XXL оснащений сучасною електричною системою плавного регулювання висоти стільниці в діапазоні від 72 до 117 см. Завдяки цьому ви можете працювати в сидячому або стоячому положенні – достатньо одного натискання кнопки. Сучасні електричні двигуни забезпечують безпечне і тихе піднімання, а інтуїтивно зрозуміла панель управління дозволяє зберігати дві улюблені висоти в пам'яті. Що важливо, збережені налаштування не зникають...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultradesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 72 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Кількість ящиків | 0 |
| Мoдель | HIGHLANDER XXL |
| Тип | Кутові столи |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 160 см мм |
- Ціна: 8 779 ₴

