Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 LCD
- В наявності
- Код: 186268957
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 LCD
11 667 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технологія LED IPS забезпечує широкий кут огляду та точність зображення і кольорів. Монітори IPS використовують передову технологію, яка забезпечує дуже широкий кут огляду 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення майже під будь-яким кутом. На відміну від стандартних панелей TN, монітори IPS пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори. Завдяки цьому вони ідеально підходять не лише для відображення фотографій і фільмів чи перегляду Інтернету, але також чудово справляються в професійних застосуваннях, що вимагають точності передачі кольорів і стабільної яскравості...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 6,2 кг кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 1500:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free, Low Blue Light |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Марка | Philips |
| Мoдель | 27B2N3500J/00 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | HDMI, USB 3.1, HDMI 2.0, DisplayPort, USB, USB 3.2 |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Режим HDR | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Не має |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | WLED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергетичний клас | D |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 11 667 ₴

