Софа VidaXL 2-місна кремова 120см тканина
- В наявності
- Код: 162131922
12 820 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Софа VidaXL 2-місна кремова 120см тканина
12 820 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl 2-osобова софа кремова 120 см оббита тканиною 1118513. Софа. це один з найважливіших меблів у кожному домі, який поєднує в собі. функціональність. комфорт. та. естетику. Модель. Vidaxl 2-особова софа кремова. це відмінний вибір для людей, які шукають елегантне і практичне рішення для свого інтер'єру. Завдяки своєму сучасному дизайну та приємному на дотик оббивці, цей меблевий виріб стане не лише місцем для відпочинку, але й стильним елементом оформлення. Функціональність. Ця модель софи пропонує виняткову. функціональність. яка відповідає вимогам...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 107 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 12 820 ₴

