Підвісна шафа Geberit Selnova Square орехова 501266001 634102
- В наявності
- Код: 151785042
13 188 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Selnova Square орехова 501266001 634102
13 188 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Selnova Square Шафа Горіх 501266001 634102. Geberit Selnova Square Шафа Горіх. це ідеальне поєднання естетики та функціональності, яке чудово підійде для будь-якої сучасної ванної кімнати. Завдяки компактним розмірам та елегантному коричневому кольору, шафа не тільки пропонує додатковий простір для зберігання, але й вносить у інтер'єр стильний акцент. Монтаж на стіні дозволяє заощадити місце та полегшує прибирання, що робить її відмінним рішенням для менших приміщень. Ключові характеристики шафи. Ось найважливіша інформація щодо. Geberit...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Selnova Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 58,8 см мм |
- Ціна: 13 188 ₴

