Крісло Actona Cazar Brandy 71694
- В наявності
- Код: 75152088
12 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло Actona Cazar Brandy 71694
12 519 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Cazar Крісло Brandy 71694. Крісло. Actona Cazar. це не лише функціональний елемент обладнання, але й ключовий акцент в оформленні інтер'єру. Завдяки своїй унікальній стилістиці та високоякісним матеріалам, є ідеальним рішенням для людей, які прагнуть внести до свого інтер'єру трохи. розкоші. та. комфорту. Матеріал і виконання. Модель. Cazar. вирізняється міцною конструкцією, виготовленою з. металу. , що робить його не лише естетичним, але й довговічним. Оббивка з. коричневої натуральної шкіри. надає йому елегантності, а також легко чиститься. Завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Глибина сидіння | 50см см |
| Кількість стільців у комплекті | 1 |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Марка | Actona |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З натуральної шкіри |
| Мoдель | Cazar |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Тип ног | Ковзні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 69 см мм |
- Ціна: 12 519 ₴

