Офісне крісло Hg-Fotele Hg-0004F чорне
- В наявності
- Код: 40824907
11 719 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне крісло Hg-Fotele Hg-0004F чорне
11 719 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MODNEKRZESLA-PL презентує. Офісне крісло обертове SMART компанії Sitplus. Сидіння та профільна спинка оббиті піною з великою щільністю. Регульовані підлокітники з м'якими накладками. Оббитий, регульований підголівник, з можливістю демонтажу. Механізм. Синхронний. дозволяє регулювати висоту сидіння та блокувати спинку і сидіння в кількох позиціях. Продукт новий - 24 місяці гарантії. Механізм дозволяє регулювати висоту сидіння та блокувати сидіння та спинку в кількох позиціях. Механізм має регулювання опору відхилення спинки, а також функцію...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stema |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 127 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Глибина сидіння | 45 см см |
| Максимальна висота сидіння | 54 см см |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Марка | STEMA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 46 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 70 см мм |
| Ширина сидіння | 48 см см |
- Ціна: 11 719 ₴

