Ліжко-рама Shumee рожеве тканина 90x200см 100025397104
- В наявності
- Код: 114083741
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко-рама Shumee рожеве тканина 90x200см 100025397104
11 667 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця класична рама ліжка стане головною частиною вашої спальні. Характеризуючи просту, але елегантну форму, рама ліжка додасть трохи шарму до інтер'єру вашої спальні. Виготовлена з дерева та сталі, рама є надзвичайно міцною та довговічною. Металеві ніжки надають меблям додаткову витривалість. Крім того, завдяки оббивці з міцного оксамиту, ліжко виглядає надзвичайно привабливо та легко чиститься. До цієї рами підходять матраци розміром 90 x 200 см. Просимо звернути увагу, що доставка включає лише раму ліжка; матрац не входить до комплекту. Монтаж ліжка є простим. Підходящий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87 см мм |
| Довжина: | 208 см мм |
| Кількість місць | Одиночні |
| Матеріал | Сталь, Метал, Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Оббиті |
| Цвет мебели | Метал |
| Ширина | 96 см мм |
- Ціна: 11 667 ₴

