Стіл під умивальник Elita 140x46 дуб Classic 167047
- В наявності
- Код: 74451952
13 307 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стіл під умивальник Elita 140x46 дуб Classic 167047
13 307 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Blat MDF 140/46/2,8 Дуб Класичний PCV. Blat MDF Elita o wymiarach 140x46x2,8 cm, wykończony w kolorze дуб класичний, забезпечує виняткову міцність і естетику. Стійкий до забруднень, ідеальний під умивальники накладні, з можливістю власноручного вирізання отвору. Виміри. Ширина (см): 141. Висота (см): 2,8. Глибина (см): 46. Технічні дані. Матеріал: плита MDF. Обробка: Структура дерева. Колір: Дуб Класичний. Код кольору: S40.42.34.0006. Пропонуємо вам елітний стіл MDF "Elita 140/46/2,8 Дуб Класичний PCV", який завдяки своїй міцності та елегантному вигляду, стане...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 2,8см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Довжина: | 46 см мм |
| Матеріал | Плита МДФ |
| Мoдель | Futuris |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 13 307 ₴

