Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 48GB 5600 CL48 (CMSX48GX5M1A5600C48)
- В наявності
- Код: 184811058
25 537 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 48GB 5600 CL48 (CMSX48GX5M1A5600C48)
25 537 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 SODIMM 48GB (1x48GB) DDR5-5600 CL48-48-48-90 1.1V. Покращте свій ігровий або продуктивний ноутбук DDR5 за допомогою найсучасніших модулів пам'яті CORSAIR VENGEANCE SERIES DDR5 SODIMM. Сумісний з широким спектром ноутбуків Intel та комп'ютерів з малим форм-фактором, VENGEANCE SODIMM покращує існуючу пам'ять, використовуючи швидші частоти та більші обсяги DDR5. Модулі автоматично налаштовуються на максимальні швидкості системи, щоб забезпечити швидші часи завантаження та плавнішу багатозадачність, а установка є швидкою та простою у випадку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | SO-DIMM |
| Код виробника | CMSX48GX5M1A5600C48 |
| Марка | Corsair |
| Мoдель | Vengeance DDR5 48GB 5600 CL48 |
| Об'єм | 48GB мл |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 2666MHz |
- Ціна: 25 537 ₴

